Hakkımızda

2014 yılında siz misafirlerimize turizm ve taşımacılık sektörlerinde hizmeti sunmak amacıyla ; taşımacılık sektöründe Fatih OKUMUŞ, turizm sektöründe ise Furkan BALCI gibi yılların deneyimiyle uzmanlaşmış isimlerin ortak olarak kurdukları OKBA GROUP isimli paket tur ve araç kiralama\transport firmasıyız. 

Yenilikçi misyonumuz ile seyahat ve taşımacılık sektörlerindeki vizyoner yapımız sayesinde sizlere kaliteli ve güvenli hizmeti sağlamak için günden güne büyüyerek yolumuza devam ediyoruz.

Karadeniz Bölgesi’ndeki; yayla, günübirlik ve konaklamalı turlarımız ile sizlere eşsiz güzellikteki şelalerden, yemyeşil doğa manzaralarına ve adrenalinizi doruklara ulaştıracak rafting deneyimine kadar eşsiz bir tatil yaşatıyor ve ilerde keyifle hatırlayacağınız anılar kazandırıyoruz. 

Taşımacılık sektöründe ise uzman kadromuz ile sizlerin talepleri doğrultusunda birçok seçenek sunuyor; hem iş hem de tatil amaçlı araç ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Kiralama veya transfer için sizlere güvenilir hizmet garantisi ile dilediğiniz aracı temin ediyoruz. Transport departmanımız tarafından sizin isteğiniz doğrultusunda ayrıca VIP transfer hizmeti de veriyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanan bizler, siz misafirlerimizin istek ve talepleri doğrultusunda ihtiyaçlarınızın tümünü hızlıca gidermek ve sizlere unutamayacağınız deneyimler yaşatmak için uzman çalışan kadromuz ile daima yanınızdayız.
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?
Okba Tour Canlı Destek
Whatsapp üzerinden bize sorun.
Müşteri Temsilcisi 1
Türkçe Destek
Online
Müşteri Temsilcisi 2
Arabia & English Support
Online